.

.

New
Светилка Finial-Природни Пурпурна/Аметист Ахат-Месинг База

Светилка Finial-Природни Пурпурна/Аметист Ахат-Месинг База

DEN 261.60

Стока
Достапно.

Ширина-1" да 1-3/4" X Висина-3-1/2" да 4-1/2".ПРИРОДНИ МИНИРАНИ, МАШИНСКИ И ПОЛИРАН ПУРПУРНА/АМЕТИСТ АХАТ.ПОЛИРАН МЕСИНГ БАЗА.ОДГОВАРА НА СТАНДАРД ХАРФА ТЕМИ (1/4-27 ТЕМА).ПРЕОДНИ ДИЗАЈН, СПАКУВАНИ ВО ДЕКОРАТИВНА ПОДАРОК КУТИЈА.Додадете контакт на класа и разлика до вашата маса или на подот светилка со еден од нашите многу уникатни стилови на finials од традиционален, модерен, преодни и сето она помеѓу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти