.

.

New
СВЕТИЛКА FINIAL-ОДЛИЧНА ЧЕЛО КРИСТАЛ СВЕТИЛКА FINIAL-МЕСИНГ БАЗА

СВЕТИЛКА FINIAL-ОДЛИЧНА ЧЕЛО КРИСТАЛ СВЕТИЛКА FINIAL-МЕСИНГ БАЗА

DEN 325.68

Стока
Достапно.

ДИЈАМЕТАР-1.65" X ВИСИНА-2.45".СОЛИДНА ПОЛИРАН МЕСИНГ БАЗА. 40 MM-ФАЦЕТИРАНИ НА ЧЕЛО КРИСТАЛНА ТОПКА.ОДГОВАРА НА СТАНДАРД ХАРФА ТЕМИ (1/4-27 ТЕМА).ПРЕОДНИ ДИЗАЈН, СПАКУВАНИ ВО ДЕКОРАТИВНА ПОДАРОК КУТИЈА.Додадете контакт на класа и разлика до вашата маса или на подот светилка со еден од нашите многу уникатни стилови на finials од традиционален, модерен, преодни и сето она помеѓу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти