.

.

New
Светилка Finial-Орел НА ORB-на Возраст од Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

Светилка Finial-Орел НА ORB-на Возраст од Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

DEN 2073.60

Стока
Достапно.

Ширина-2-1/4" X Длабочина-7/8" x Висина-2-5/8".На возраст од Месинг ОРЕЛ НА ORB Светилка Finial.Многу Детални Метал Кастинг, Цврсти Месинг База. 1/4-27 Теми (одговара на стандард харфа тема).Преодни Класичен Дизајн, Спакувани Во Декоративна Подарок Кутија.Додадете контакт на класа и разлика до вашата маса или на подот светилка со еден од нашите многу уникатни стилови на finials од традиционален, модерен, преодни и сето она помеѓу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти