.

.

New
Американската Гордост Абажур Ко. FN27-N7, Декоративни Finial, Црна Врежан Топка

Американската Гордост Абажур Ко. FN27-N7, Декоративни Finial, Црна Врежан Топка

DEN 337.68

Стока
Достапно.

Стил : Црна Врежан Топката.Составена Од : Рака Врежан Jade W/ Месинг База.Димензии : 1.5" Високи.Направени За Стандард Во Свирењето На Харфа Техник Со 1/4-27 Нишка.Собрани Во U. S. A. Од Производителот Додавање завршувањето на допир да вашиот светилка и сенка е лесно со оваа декоративни finial направен од висок квалитет Рака Врежан Jade.Finials доаѓаат во широк спектар на стилови & теми.Собрани во U. S. A.

Детали

Свеж

Избор на клиенти