.

.

New
Светилка Finial-Коњ Раководител-На Возраст Од Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

Светилка Finial-Коњ Раководител-На Возраст Од Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

DEN 607.20

Стока
Достапно.

Ширина-1-7/8" X Длабочина-3/4" X Висина-2-3/4".На возраст од Месинг КОЊ ГЛАВАТА Светилка Finial.Многу Детални Метал Кастинг, Цврсти Месинг База. 1/4-27 Теми (одговара на стандард харфа тема).Преодни Класичен Дизајн, Спакувани Во Декоративна Подарок Кутија.Додадете контакт на класа и разлика до вашата маса или на подот светилка со еден од нашите многу уникатни стилови на finials од традиционален, модерен, преодни и сето она помеѓу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти