.

.

New
Iams Проактивни Здравје Возрасни Сува Мачка Храна Пилешко & Лосос Рецепти

Iams Проактивни Здравје Возрасни Сува Мачка Храна Пилешко & Лосос Рецепти

DEN 604.32

Стока
Достапно.

Содржи еден (1) 22 lb.торба на IAMS Proactie Здрави Возрасни Сува Мачка Храна со Пилешко.Пилешко е Број 1 состојка во оваа хранливи материи богати мачка храна наменета за здраво тело за игра.Поддршка вашата мачка е здрава дигестија со природни влакна и prebiotics.Промовира здрава кожа и сјајни грб со омега-6 и -3 масни киселини.Направени во САД со Светот Најдобрите Состојки.Помага да се хранам здраво срце со есенцијални хранливи материи, вклучувајќи и калциум и калиум.Им помага на вашата мачка одржува силни мускули со високо квалитетни протеини и 100% целосна и правилна исхрана со 0% спојници.Стил : Сува Храна | Вкус Име : Пилешко | Големина : 22 lb.

Детали

Свеж

Избор на клиенти