.

.

New
Ридот е Наука за Исхрана Сува Мачка Храна, Возрасни, Пилешко Рецепт

Ридот е Наука за Исхрана Сува Мачка Храна, Возрасни, Пилешко Рецепт

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Возрасни сува мачка храна со taurine за здравјето на срцето, плус избалансирани минерали за бубрезите и мочниот меур здравје.Висок квалитет на протеини за да им помогне на вашиот возрасни мачка се изгради и одржи посно мускулна.Полна со витамин Е плус омега 3s и 6s да им даде на вашиот возрасни мачка здрава кожа и крзно.Направени со природни состојки.Направени во САД со глобалната состојки можете да им верувате.Не : 1 Ветеринар Препорачува.

Детали

Свеж

Избор на клиенти