.

.

New
BurCam 300508P Подводните Sump Пумпа, 1.5 Празнење со 1.25 Редуктор, 1/4 hp, Piggyback Плови, 2500 GPH Max

BurCam 300508P Подводните Sump Пумпа, 1.5 Празнење со 1.25 Редуктор, 1/4 hp, Piggyback Плови, 2500 GPH Max

DEN 3595.44

Стока
Достапно.

Noryl Плови switch. 115 V, 1/4 hp.Масло За Ладење.Не корозивен материјал.Термички и заштита од преоптоварување.На Burcam Подводните Sump Пумпа Е Дизајниран За Постојан Sump Инсталација.За Сушење Околу Куќи И Фарми.Тоа Може Да Се Користи Во Светлина Комерцијална Примена.Се Препорачува За Постојан Станбени Инсталација До 20 Метри На Главата, И За Континуирана Употреба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти