.

.

New
Потоне Пумпа, 1/2 HP, Термопластични

Потоне Пумпа, 1/2 HP, Термопластични

DEN 427.20

Стока
Достапно.

Потоне Мозоци Пумпа, HP 1/2 hp, Отценети Напон 115 V AC, Засилувачи 4.9 А, се Префрлат Actuation Вертикална Плови, се Префрлат на Електрична Конекција Piggyback, Пумпа Тело Материјал , Impeller Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Слив Материјал HDPE, Слив Капацитет 6.0 гал, Слив Висина 13 3/8 во Басенот Влезот Дијаметар 1 1/2 во Штекер со Дијаметар од 1 1/2 во, Пропустливи Големина 1 1/2 во, Проток @ 5 Ft.на Главата 55.0 gpm, Проток @ 10 Ft.на Главата 51.0 gpm, Проток @ 15 Ft.на Главата 46.0 gpm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти