.

.

New
Активни Перо Пенкала за Екрани на Допир,Компатибилен за Apple iPhone, iPad и Android Телефон &Таблети, за Цртање и Ракопис на Екран на Допир за паметни телефони & Таблети (Розева

Активни Перо Пенкала за Екрани на Допир,Компатибилен за Apple iPhone, iPad и Android Телефон &Таблети, за Цртање

DEN 287.76

Стока
Достапно.

【ПРЕЦИЗНОСТ / ЧУВСТВИТЕЛНОСТ】 - најновата 1.5 mm парична казна Совет и чувствителни технологија нуди подобри точноста и компатибилност, кој ви дава удобно пишување&цртање искуство при употреба на било паметни телефони и таблети. 【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ】 -Компатибилен со повеќето екран на допир уреди, вклучувајќи : i Pad / Pro/ Мини/ Воздух, i Phone 12/11 про max/ XS/XS MAX/ XR/ X/ 8/ 8 плус/ 7/ 7 плус/ 6 S/ 6 плус, Samsung и други Андроид мобилни телефони или Таблети. 【ЛЕСНА УПОТРЕБА】- Нема потреба за било Апликации и Bluetooth спарување пред да ја употребите оваа активни дигитално пенкало.Само се сврти на копчето и да се почне со имплементација надолу вашите креативни идеи. 【Ергономски Дизајн】- На тенок и елегантен дизајн ви дава вистински традиционалните пенкало чувство.Ова пенкало ви помага да уживаат во дигитални производи до максимум како што пишувате и да подготви со нив беспрекорно. 【ДОЛГО РАБОТНО ВРЕМЕ】- Поддржување 10 Часа Континуирана Работа и 30 Дена, за Времето на Мирување за само 60 минути за полнење.Автоматско исклучување по 30 минути на неактивност за да се спаси животот на батеријата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти