.

.

New
G Перо 2020 Пенкало Замена за Мото G Перо XT2043 2020 Verison

G Перо 2020 Пенкало Замена за Мото G Перо XT2043 2020 Verison

DEN 335.76

Стока
Достапно.

НЕ се Вклопуваат G Перо 2021/ G Перо 5 G Верзија.Само за полнење за Motorola Мото G 2020 XT2043 Сите Верзија.LCD Екран на Допир за Специјалното Пенкало Замена за полнење за Motorola Мото G 2020 година. Она што ќе добиете за : 1 * Мото G Перо + 1 Pin на SIM.Боја : G Специјалното Пенкало * 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти