.

.

New
Перо Пенкала за Екрани на Допир, во Ред Точка Стилист Пенкало, Молив Компатибилен со Сите Подлоги Паметни Телефони Други Таблети (Црвено)

Перо Пенкала за Екрани на Допир, во Ред Точка Стилист Пенкало, Молив Компатибилен со Сите Подлоги Паметни Телефони

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Чувствителни & Прецизни Совет : Иновативни совет на дизајнот, што го прави лесно да се сврти на страна, ги собереш на филм, нацртајте слика и го задржува досаден отпечатоци од прсти исклучите вашиот сјајни екран.Лесен за Употреба : БЕЗ Bluetooth конекција потребно, перо е подготвена за итна употреба и доаѓа целосно наполнета.Само се отпакува на пакување, вклучете го и почнат да создаваат.Универзална Компатибилност : Еден Специјалното Пенкало за сите ваши дигитални производи, компатибилен со сите капацитивни екран на допир уреди, вклучувајќи и i-Pad, i-Phone, Samsung, Андроид Телефони и Најпопуларните Таблети.Долго траење на Батеријата : 8-10 часа работно време по 60 минути полни со микро USB кабелот вклучен, НЕ батеријата е слаба во движење.Ергономски Дизајн : Стилски и професионални, тоа ви дава вистински пенкало чувство, креативна алатка која е неспоредлив со други техники за работа на таблета.Искуство и да го подобрат вашите способности за вашиот електронски уред без никаков напор.Боја : Црвена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти