.

.

New
Перо Пенкала за Екрани на Допир, во Ред Точка Стилист Пенкало, Молив Компатибилен со iPhone, iPad и Други Таблети (Бела)

Перо Пенкала за Екрани на Допир, во Ред Точка Стилист Пенкало, Молив Компатибилен со iPhone, iPad и Други Таблети

DEN 311.76

Стока
Достапно.

Чувствителни & Прецизни Совет : Иновативни совет на дизајнот, што го прави лесно да се сврти на страна, ги собереш на филм, нацртајте слика и го задржува досаден отпечатоци од прсти исклучите вашиот сјајни екран.Лесен за Употреба : БЕЗ Bluetooth конекција потребно, перо е подготвена за итна употреба и доаѓа целосно наполнета.Само се отпакува на пакување, вклучете го и почнат да создаваат.Универзална Компатибилност : Еден Специјалното Пенкало за сите ваши дигитални производи, компатибилен со сите капацитивни екран на допир уреди, вклучувајќи ги и i Pad, i Phone, Samsung, Андроид Телефони и Најпопуларните Таблети.Долго траење на Батеријата : 8-10 часа работно време по 60 минути полни со микро USB кабелот вклучен, НЕ батеријата е слаба во движење.Ергономски Дизајн : Стилски и професионални, тоа ви дава вистински пенкало чувство, креативна алатка која е неспоредлив со други техники за работа на таблета.Искуство и да го подобрат вашите способности за вашиот електронски уред без никаков напор.Спецификација за производ: Должина : 170mm Тежина : 16.6 g Материјал : Алуминиум Легура Време на Полнење : 60-80 минути Работно време : 10-12 часа Време во Мирување : до 30 дена се Препорачува Апликации : i OS : Пишување : Good Notes, UPAD3, Noteshelf, Белешки Плус, Notability, итн. Цртање : Art Rage, Procreate, Скици, Хартија, блок за цртање, Art Studio, Зен Четка итн.Андроид : Пишување : Мета Moji Забелешка, Notepad+, Бамбус Хартија, итн Цртање : Autodesk блок за цртање, Art Flow, Сликање, Дизајн, Зен Четка итн.Компатибилност Со Речиси Сите Екран на Допир Уред Таблети : i Pad, i Pad 2/3/4/5/6/7, i Pad mini , i Pad Про, i Pod Touch, i Pod touch 1 G/2 G/3 G/4 G/5 G, Samsung Galaxy Tab, Табот S (сите модели), Nexus 7, Sony Xperia Таблет и сл.Телефоните : i Phone 3 G/3 G S, i Phone 4/4 S, i Phone 5/5 S/5 SE, i Phone 6/6 S/6 Plus/6 S Плус, i Phone 7/7 S/7 Plus, i Phone 8/8 Plus, i Phone X (сите модели), i Phone 11/Pro/Pro max Samsung Галакси S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9, S9 Плус, Имајте на ум, Note2, Note3, Note4, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6 специјалното пенкало исто така компатибилна со Motorola Мото, LG, Sony, Huawei, Google Пиксели, HTC, Пакет Листата : Активни Специјалното Пенкало Полнење Кабел.

Детали

Свеж

Избор на клиенти