.

.

New
Hoeudjo Носот Studs Хируршки Челик Кубни Циркони Носот Прстени Пирсинг Комплет за Жени Мажи Завртка & Bone & L Облик Nostril Прстени Накит 20 Мерач 16 Парчиња

Hoeudjo Носот Studs Хируршки Челик Кубни Циркони Носот Прстени Пирсинг Комплет за Жени Мажи Завртка & Bone &

DEN 287.76

Стока
Достапно.

СОВРШЕН ПОСТАВИТЕВредност Пакет на 16 Парче Сет на Носот Коска Прстени Тело Пирсинг во 4 Стилови(Чист Дијамант CZ, Сјајна Топка, Рамни Врвот и Јасно Дијамант CZ Инкрустирани Топка).Пакети Секоја Накит со Сомот Подарок Торбичка.Добро Идеален Подарок За Себе или Љубовник.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНАКолосек : 20 G(0.8 mm); Pin Должина : 6.5 mm; Топката/CZ Големина : 1.5 mm; Бар Боја : Розово Злато.Совршена Големина како Носот Прстени и Nostril Studs.ПОВЕЌЕКРАТНА употребаОвие Носот Studs се Погодни за Двете Секојдневниот Живот и Партиските Наочари, Како Посетување на Свадбена Церемонија, Дипломирањето Партија, Роденден, Прослава, Годишнина и Повеќе.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ МАТЕРИЈАЛНаправен од Висок Квалитет на 316 L не 'Рѓосувачки Челик, Противалергиски, Висока Отпорност на' Рѓа, Корозија и Tarnishing, да побегне од Агонија на Кожата Алергија, Добар Избор за Секојдневниот Живот и Забавата.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИВетување 90days Производи Размена или Гаранција за Парите Назад.Ве молам Само се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Доколку Имате било каков Проблем.Опис : Ова производи се дизајнирани во голема мера за се меша и натпревар, во секоја прилика.Овој сет содржи 16 парчиња на носот прстени(nostril Studs).Карактеристики : - Бар мерач : 20 G(0.8 mm); - Различни бои се достапни : сребро-тон,злато,роуз golg; - Најдобро одговара за мажите и жените; - Лесен за употреба тело накит, се безбедни за употреба; - појавување на Крстот, многу дизајни и бои за вашето тело и носот; - без Никел и Олово-слободни материјали; - 316 L не ' рѓосувачки челик studs, пирсинг накит противалергиски; Hoeudjo накит : најдобар накит избор за вас - професионален тело накит производителот во дизајни,произведува и продава. - Сите рачно изработени накит, добро полиран и еден по еден квалитет во контролирани рамки. - Пристапни цени и луксузен изглед.Топло забележите Мали делови, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Ве молиме да се избегне триење и тврди предмети.Ве молиме проверете ја големината пред купување.Пакет Пакети секоја накит со сомот подарок торба, апсолутно одличен избор за подарок што секој би уживаат примање, особено за себе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти