.

.

New
2 Кутија Злато Сребро Метал Занитвам 3D Помине Декорација Поставите Правоаголна Легура Студ DIY Додатоци Нокти Помине Уметност Декорација

2 Кутија Злато Сребро Метал Занитвам 3D Помине Декорација Поставите Правоаголна Легура Студ DIY Додатоци Нокти

DEN 204.00

Стока
Достапно.

Спецификации : Количина : 30-50pcs / кутија Боја : Како што е прикажано на сликата Пакет Содржина : 2 Кутија 3 D Помине Декорација Карактеристики : 100% Нов Висок квалитет на Ноктите декорација Чисти површината на ноктите, полирање, на база на полски и го става на ноктите исто така може да се користи за домашни декорации, превоз на предмети, чаши, картички, телото уметност, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти