.

.

New
Sethexy 3Boxes Злато Помине Studs 3D Помине Уметност Шарм Додатоци Метал Мешани Форми Снегулка Камења Ноктите Уметност Накит за Девојки Нокти & Ноктите Украси Совети Нокти(Set

Sethexy 3Boxes Злато Помине Studs 3D Помине Уметност Шарм Додатоци Метал Мешани Форми Снегулка Камења Ноктите

DEN 183.84

Стока
Достапно.

Пакет : 2 кутии 3 D злато & сребрена помине studs додатоци.Искра Камења : Овие додатоци може да послужи како убави украси и ќе блесне под осветлување на светлата, која додава искра и гламур за вашите нокти.Разни Стил : Деликатна ноктите уметност декорација има различни стилови и бои, може да ги задоволи вашите различните потреби на помине уметност, да ви даде многу да се изберат. 3 D Оркестарот : Овие дизајни се подигнат малку од површината на ноктите, создавање особено око-фаќање ефект.Дизајн : Мешани форми тема ноктите додатоци е шарм и парче може да ве направи повеќе модерен и атрактивен во варира повод, како партија, фестивал, банкет, свадба и датира.Дизајн : Set D.

Детали

Свеж

Избор на клиенти