.

.

New
SILPECWEE 4 Кутии Шарени AB Помине Rhinestones И Кристално 3D Помине Studs Коњ Очи Микс-Големина Помине Накит Украси Со 1Pc Пинцети 1Pc Берач Молив 1Pc Нокти Датотека

SILPECWEE 4 Кутии Шарени AB Помине Rhinestones И Кристално 3D Помине Studs Коњ Очи Микс-Големина Помине Накит

DEN 167.76

Стока
Достапно.

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】4 Кутии мешовит тип помине декорација + 1 парче восок пенкало кристал берач + 1 компјутер криви nippers пинцети+1 компјутер нокти датотека. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】Помине пинцети и rhinestones берач молив направи тоа лесно да се примени помине украси. 【УНИКАТНА КОМБИНАЦИЈА】Микс-форма и се меша големина на ноктите метал studs, бисер, скапоцен камен, rhinestones, кристали. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА НОКТИ】најпопуларните дизајн 3Д декорација, најдобар избор за да го отворите прозорецот на светкавиот ноктите. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.ПАКЕТ СОДРЖИНА : ▶ 1 Кутии Шарени Посочи Помине Rhinestones Поставите ▶ 1 Кутии Абнормален Облик Цврст Метал Накит Поставите ▶ 1 Кутии Шарени Коњ Очи Помине Кристал Поставите ▶ 1 Кутии Микс-големина AB Јасно Дијаманти Поставени ▶ 1 Компјутер Кристал Берач Молив - Долго : 17.5 cm/ 6.89 инчи ▶ 1 Компјутер Помине Пинцети - Долго : 12cm/ 4.72 инчи ▶ 1 Компјутер Нокти Датотека ФУНКЦИЈА : ▶ 100% сосема нов и висок квалитет на ▶ Совршен помине уметност постави алатка за двете професионалци и почетници. ▶ Мода нокти декорација и алатка. ▶ Професионални алатки се одлични за оние мали и тешко да се избере rhinestones и studs. ▶ Секоја големина и боја доаѓа со соба за заштита на sequins од одлевање надвор и тоа е исто така лесно да се носат. ▶ Мулти-функција, исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : ▲ пинцети има совет точка, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца. ▲ Поради прирачник за мерење, може да има мала грешка во квантитетот. ▲ Тие не самолепливи, така што треба да се залепи со лепак (лепак не е вклучена во пакетот).

Детали

Свеж

Избор на клиенти