.

.

New
100pcs/кутија Злато Помине Снегулки 3Д Декорација на Ноктите се Меша Ѓердан Мачка Лак Срцето Круна Дизајн Sequins Божиќ Нокти Додатоци за Декорација на Нокти

100pcs/кутија Злато Помине Снегулки 3Д Декорација на Ноктите се Меша Ѓердан Мачка Лак Срцето Круна Дизајн Sequins

DEN 1156.80

Стока
Достапно.

Дизајн : Метална рамка Боја : Злато Облик : Божиќ декорација на нокти Количина : 1 шише, околу 120 парчиња Тип : Помине уметност DIY шарм декорација Употреба : Ноктите , Чанти, чевли, мобилни телефони, кутии, итн.Дизајн : Ѓердан/лак/дијамант/листот/animal/триаголник/срце/t/збор/снег/дрво..Пакет : 1 кутија помине уметност декорација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти