.

.

New
Nyrius Овен Pro+ Безжични HDMI Видео Предавателот & Приемникот за да Стримувате 1080p Видео до 165ft од Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Кабловска сандаче, Конзола за игри, dslr фото Камера со Т?

Nyrius Овен Pro+ Безжични HDMI Видео Предавателот & Приемникот за да Стримувате 1080p Видео до 165ft од Лаптоп,

DEN 7199.76

Стока
Достапно.

Целосна Безжична Видео Слобода - View 1080p филмови, ТВ емисии, онлајн видео безжично од вашиот лаптоп, КОМПЈУТЕР, Летало, dslr фото Камера за да hd телевизор, проектор, следење или конференциска сала екранот.Високи Перформанси на Безжични Стриминг - Моќен голем дострел сигналот се пренесува преку ѕидови, подови и плафони до 165ft далеку (стриминг линија на погледот резултати во максимален опсег).Чиста Некомпресирани HD Видео - Испратете кристално јасно, некомпресирани HD видео преку USB.Ја преземат контролата на вашиот HD видео и безжично поток, на екранот на вашиот избор.На Nyrius ОВЕН Pro+ Предавател и Приемник (NPCS650) ви овозможува да безжично пренесува видео содржина од било HDMI извор со ТЕЛЕВИЗОР, проектор или конференциска сала display – тоа е како невидлива HDMI кабел.Се елиминира неуредна или ограничување кабли да ви даде целосна слобода во текот на вашиот медиуми.

Детали

Свеж

Избор на клиенти