.

.

New
ТЕЦ HDMI Видео/Игра Фаќање Рекордер 1080p 60fps во Живо Стриминг Уред TMREC-FHD2 [Јапонија Увоз]

ТЕЦ HDMI Видео/Игра Фаќање Рекордер 1080p 60fps во Живо Стриминг Уред TMREC-FHD2 [Јапонија Увоз]

DEN 4440.00

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. [РЕКОРД ТОА] Зачувување на видео снимено со HDMI / Композитни или Аналогни извор / SD Картичка / USB Меморија. [ВИСОК КВАЛИТЕТ на СНИМКА] Поддржува до 1080p 60 FPS и се поврзува директно да HDMI уредот. [ЗАЧУВАТЕ ВО РЕЧИСИ СЕКОЈ НА МОДЕРНАТА СКЛАДИРАЊЕ МЕДИУМИ] Снимки може да се зачувуваат на SD Картичка (До 128 GB капацитет), USB Флеш Диск (До 128 GB капацитет) и Надворешни HDD (До 2 TB капацитет). [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ЗЕМЕ во секое време, НАСЕКАДЕ] уредот има вграден-во 3.5 инчен екран и 3,000 m Ah батерија па можете да го користите во секое време, насекаде. [СПЕЦИФИКАЦИИ] ТЕКСТ РЕЗОЛУЦИЈА : 1920x1080 (60p) 1920x1080 (50p) 1920x1080 (30p) 1920x1080 (25p)1920x1080 (24p) 1920x1080 (50i) 1920x1080 (60i) 1280x720 (60p) 1280x720 (50p) 720x480 (60i / p) 720x576 (50i / p) ИЗЛЕЗНА РЕЗОЛУЦИЈА : До 1920x1080 1280x720 (60p) помине преку | капацитет за Снимање : 1 датотека до 4 GB | Компатибилни медиа фајл систем : FAT32, FAT, NTFS, ex FAT .Пакет содржина : TMREC-FHD2 главната единица, упатството и гаранциона картичка, посветен далечински контролер, HDMI кабел, AV приклучен кабел, USB напојување со кабел USB адаптер. [СПЕЦИФИКАЦИИ] : Внесување : 1920x1080 (60p) 1920x1080 (50p) 1920x1080 (30p) 1920x1080 (25p) 1920x1080 (24p) 1920x1080 (50i) 1920x1080 (60i) 1280x720 (60p) 1280x720 (50p) 720x480 (60i / p) 720x576 (50i / p) Излезна резолуција : До 1920x1080 1280x720 (60p) помине преку Recording Main единица за снимање резолуција : 1920x1080 (60p). 1280x720 (60p). 720x480 (60p).PC режим на снимање резолуција : 1920x1080 (30p). 1280x720 (60p).Излезен формат : MP4 (H. 264) Композитни на текст* Посветен на AV кабелот вклучен : NTSC, PAL Текст интерфејс : HDMI, AV, МИКРОФОН (4 пол CTIA слушалка микрофон), USB Излезен интерфејс : HDMI, микро USB (само Windows), слушалки, звучници Компатибилни медиа фајл систем : FAT32, FAT, NTFS, ex FAT капацитет за Снимање : 1 датотека до 4 GB Малку rate Maximum : 30 Mbps Поддржан капацитет на складирање (максимална вредност) : HDD до 2 TB (напојувани само), USB меморија до 128 GB, SD картичка до 128 GB Пакет содржина : TMREC-FHD главната единица, упатството и гаранциона картичка, посветен далечински контролер, HDMI кабел, AV приклучен кабел, USB напојување со кабел USB адаптер Маса : 300g големината на Телото : W158 x D73 x H20 mm вградениот звучник излез : 1 W Напојување : DC 5 V, 2 A.

Детали

Свеж

Избор на клиенти