.

.

New
XIAOYAOJING HD HDMI Set Top Кутија X96 Мултимедијален Плеер Doul WiFi Quad-Core Паметни ТВ приемници, кои(4GB 64GB-НИ Приклучок)

XIAOYAOJING HD HDMI Set Top Кутија X96 Мултимедијален Плеер Doul WiFi Quad-Core Паметни ТВ приемници, кои(4GB

DEN 1984.08

Стока
Достапно.

100% нов бренд и висок квалитет.ПРОЦЕСОРОТ : Amlogic S905 X3 64-битна quad-core ARM Cortex A55. RAM/ROM : 2 GB/16 GB, 4 GB/32 GB, 4 GB/64 GB.Пакет се вклучени : 1 * ТВ Кутија 1 * HDMI кабел 1 * IR-Далечински 1 * Прирачник за Корисникот 1 * сандак 1 * адаптер.Услуги на клиентите : Со XIAOYAOJING, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе производи и други договори кои се на чекање за вас!.ПРОЦЕСОРОТ : Amlogic S905 X3 64-битна quad-core ARM Cortex A553*USB : 1 * USB 3.0 ; 2*USB 2.0 Поддршка HD : 8 K@ 24fps, 4 K @60fps, UHD, HDR+, Airplay, Miracast OS : Андроид 9.0 Wi Fi : 2.4 G / 5 GColor : Black Power : DC 5 V/2 ARAM/ROM : 2 GB/16 GB, 4 GB/32 GB, 4 GB/64 GBThere се 3 Опции за X96 Air : A : 2 GB+16 GB+2.4 G Wifi+100(Не Bluetooth)Б : 4 GB+32 GB+2.4 G&5 GHz Двојна Wifi+BT4.1+1000 MC : 4 GB+64 GB+2.4 G&5 GHz Двојна Wifi+BT4.1+1000 MPackage Листа : 1 * ТВ Box1 * HDMI cable1 * IR Remote1 * Корисникот Manual1 * Пакет box1 * адаптер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти