.

.

New
Dreamlink Dlite+ Quad Core 4GB Меморија/1GB Ram меморија со Вграден WiFi (Пакување од 4)

Dreamlink Dlite+ Quad Core 4GB Меморија/1GB Ram меморија со Вграден WiFi (Пакување од 4)

DEN 6693.12

Стока
Достапно.

ПРОЦЕСОР : HISILICON QUAD-CORE.МЕМОРИЈА : 1 Gb , 4 GB МЕМОРИЈА , Вграден WIFI.Андроид Nougat 7.0. ВИДЕО ДЕКОДИРАЊЕ H. 265 ГЛАВНИОТ [email protected] ВИСОКО-НИВО H. 264 BP/MP/[email protected]НИВО 5.0. Dreamlink Dlite+ Quad Core 4 GB Меморија/1 GB Ram меморија со Вграден Wi Fi.

Детали

Свеж

Избор на клиенти