.

.

New
40 Ft Денот на Вљубените Злато Срцето Ѕвезда Гарланд Метален Хартија 3D Трепкане Стар Срцето Streamer за Годишнината Роденден на Денот на Мајката Ангажман Свадба Булчинс?

40 Ft Денот на Вљубените Злато Срцето Ѕвезда Гарланд Метален Хартија 3D Трепкане Стар Срцето Streamer за Годишнината

DEN 311.76

Стока
Достапно.

ПАКЕТОТ СОДРЖИ - 4 пакети на 3 D злато ѕвезда срцето гарланд streamer,секој стринг е 10 метри/ 3 метри.ЖИВОТНАТА средина МАТЕРИЈАЛ-Нашите blingbling 3 D ѕвезда срцето валентин ден украси гарланд комплет се направени од двојно двострано висок квалитет на злато метален хартија,внимателно се рачно изработени и машина-пораби заедно со конец.издржливи и еднократно.УНИКАТЕН ДИЗАЈН-3 D шупливи срцето дизајн со прекрасна срца плус трепкане отпадоци ѕвезда, 3 D шупливи срцето автоматски ќе се врти пополека.Bling bling сјајна се направи атмосфера на вашиот злато партија повеќе романтичен и совршен.КОРИСТЕЊЕ ПОВОД-Совршени за украсување било злато тема партии.како што денот на вљубените,свадба,божиќ,роденден,матурска,bachelorette,ангажирање,булчински туш,бебе туш,кога партијата, церемонијата,срцето партија,ѕвезда партија,љубов партија,годишнината партија декорација материјали.ПРОИЗВОД WARRANTYAND УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ-Ние обезбедуваме 48-ден парите назад и 24-месечен гарантен.Па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. 4 Пакети на Злато Ѕвезда Љубов Срцето Виси Хартија Гарланд.Секоја низа од злато трепкане срцето ѕвезда гарланд е 10 метри/ 3 метри.Вкупна должина е околу 40 метри/ 12 метри.Windows украси.Кога партијата украси.Ѕвезда партија украси.Љубов партија украси.Срцето партија украси.Одмор партија украси.Роденден украси.Свадба партија украси.Божиќ партија украси.Нова година партија украси.- Годишнината партија украси.Татковци ден партија украси.Ангажман партија украси.Bachelorette партија украси.Мајки ден партија украси.Бебе туш партија украси.Булчински туш партија украси.Денот на вљубените лице украси.Unroll s осветленоста и контрастот, и др.Нашите Злато Валентин Срцето Гарланд Комплет Вклучува : . 4 Пакети на Злато Ѕвезда Љубов Срцето Виси Хартија Гарланд.Димензија : .Секоја низа од злато трепкане срцето ѕвезда гарланд е 10 метри/ 3 метри.Вкупна должина е околу 40 метри/ 12 метри.

Детали

Свеж

Избор на клиенти