.

.

New
Професионални Серија Коса Straightener и Curler 2 во 1 од SKYPRO | 1 Инчен Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо за Жени со Анти-Frizz Негативни Јони | Travel-Подготвени Двојна Напон Рамен

Професионални Серија Коса Straightener и Curler 2 во 1 од SKYPRO | 1 Инчен Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо

DEN 1679.28

Стока
Достапно.

✅ 2 ВО 1 STRAIGHTENER И ВИТКАЊЕ ЖЕЛЕЗО — Овој сестран коса straightener е рамен железо и виткање железо сите во едно.Заоблени чинии направи голем не само за зацврстување, но исто така и за виткање и создавање на бранови. ✅ Се КОРИСТАТ ВО ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОНИ — Нашиот стан во песна за жените се изработени од квалитетни материјали да го издржат часа на секојдневна употреба.Керамички, ionic и турмалин плочи печат во влага, и направи за здрава и сјајна свилен завршува во секое време. ✅ ВКЛУЧУВА БОНУС ТОПЛИНА-ДОКАЗ ПАТНА ТОРБИЧКА, КЛИПОВИ И ГРЕБЛО ЧЕШЕЛ — Заштита на вашите професионални рамен железо за време на транспортот со вклучени поместена патна торбичка.Отпакувајте ја торбичка и место виткање железо на тоа додека е топла за да ги заштитите вашите countertop.Користете гребло чешел и клипови за да лесно се дел косата додека зацврстување и виткање. ✅ ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА ПОСТАВУВАЊА — Температура поставувања опсег до 450 степени, лесно прилагодлива за парична казна, средни и густа коса видови.Меѓународните патувања рамен железо со Американскиот / Европски двојна напон 120-240 V. ✅ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ — Ние стоиме зад нашите производи 100% .Ако имате било какви проблеми, прашања или ви се потребни брзо гаранција размена/support, или користење на совети од про стилист, само ги споделите со нас — ние се големо внимание на нашите клиенти.State-of-уметноста професионални грејач.Плочите се керамички, ionic и турмалин да се заклучи во губење на влага.Разноврсна криви плочи за создавање кадрици и бранови.Трае само 60 секунди за да се загрее.Професионални температури до 450 степени. 30 минута авто исклучи. 360 степени 9ft вртливата кабелот.Dual-напон (120-220 V).Патна торбичка, клипови и гребло чешел вклучени.

Детали

Свеж

Избор на клиенти