.

.

New
2 ВО 1 Електрични Коса Straightener Curler Професионални Коса Зацврстување Виткање Железо Косата Алатка со LED Дисплеј 140-230 Прилагодлива Температура (Бела)(НИ)

2 ВО 1 Електрични Коса Straightener Curler Професионални Коса Зацврстување Виткање Железо Косата Алатка со LED

DEN 561.36

Стока
Достапно.

2 ВО 1 КОСА STRAIGHTENER & КОСА CURLER : 2 ВО 1 коса straightener & curler, мали и преносливо, тоа може да се користи за различни стилови, како што се внатрешните тока, права коса и кадрава коса.БРЗО КОСАТА : PTC греење во рок од 60 секунди, повеќе точни температура, брз за косата. 100% керамички турмалин греење плоча, повеќе просек греење за подобро косата ефект.ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА : Дизајниран со дигитален LED дисплеј функција и прилагодлива температура се движи од 140 до 230. 1 час автоматски напојување-исклучување на system, побезбедно да се користи.ШИРОКО се КОРИСТИ : 360¡ã ротирачки 2 метри кабелот за напојување, произволен агол на ротација, лесен за употреба.Погоден за оштетени или здрава коса, дури и ако имаат дебел, frizz или кадрава коса, тоа ќе ви даде салон заврши во секое време.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : 2 во 1 електрични коса straightener curler, да ви помогне со брз стил, зачувај вашето време и енергија.Може да се стави овој коса зацврстување виткање железо во вашата чанта или извршување торба лесно.Боја : Нас.

Детали

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Hair Straightener Curler 
Material:
ABS 
Color:
White 
Voltage:
110-240V 
Features:
1.100% ceramic tourmaline heating plate, the heating is more average :
2. Floating board :
3.PTC heats up in 60 seconds, and the temperature is more accurate :
4.LCD digital display,140-230 :
5. Compact and portable, it can be used as a hair straight and curler  :
6. Automatic shutdown for one hour :
7. Universal 100-240V double voltage :
Package List:
1 x Hair Straightener  :
1 x Manual  :
Свеж

Избор на клиенти