.

.

New
ISO Убавина Злато Колекција Металик Боја Од 1,5 Инчен Летачки Чинии Рамен Железо Коса Straightener Со Прилагодливи Автоматско Исклучување, Паметни Меморија, Temp Контрола & LCD

ISO Убавина Злато Колекција Металик Боја Од 1,5 Инчен Летачки Чинии Рамен Железо Коса Straightener Со Прилагодливи

DEN 1174.80

Стока
Достапно.

Кои сакаат директно, сјајна коса рок од неколку минути, земи ISO Убавина Злато Собирање Дигитални Инфраред Рамен Железо, кои не се само одличен на зацврстување, но, исто така, помага да се направи вашата коса да блеска и директно во минути.Огледалото Титаниум летачки чинии имаат мал суспензија систем што се движи и straightens вашата коса додека стил, како на перница.Ова му дава на вашиот стан железо способноста да се движи глатко, без tugging или извлекувајќи на вашата коса.Овие песна исто така се обезбеди автоматско исклучување со во 1 час (60 минути) само во случај тоа е оставени и паметни меморија за контрола на температурата.Со оваа колекција на станот во песна, ќе се заокружи со решение да се изедначи насоки и совршена дневна стил.КАРАКТЕРИСТИКИ : Елегантни & Иновативни Огледало Титаниум, Лебдејќи 1.5" Плочи, Прилагодлив Автоматско Исклучување, временската може да се прилагоди помеѓу 30 мин.120 мин, Напредни MCH Топлина Технологија, LCD Температура на Екранот со единствена црна позадина и бела/сина цифра, Прилагодливи temp контрола на 190°С – 450°F, 60 минута автоматски исклучи кога железо не е во употреба, Инфрацрвена Технологија, 360 Професионална моќ вртливата мозок, Ергономски елегантен дизајн, Две Копчиња "+" и "-" за да се Стабилизира и да се Одржи Посакуваната Температура.ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Брзо се загреваат, Погоден за повеќето типови коса, Лесно да се префрлите од Фаренхајтови да Calculous, Dual-напон : 110-240 V 50/60 Hz, Моќ : 26 W, CETL Одобрени.ПРЕДЛОЖИ STYLER ТЕМПЕРАТУРАТА ПОСТАВУВАЊЕ : Кревка, многу фина текстура на косата : 302°F (150°C).Нормално, средна текстура на косата : 374°F (190°C).Дебела отпор, груба текстура на косата : 450°F (235°C).СОВЕТ : Притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче за неколку секунди за да се префрлате помеѓу °F & °C. СОДРЖИНАТА ВКЛУЧУВААТ : 1x Дигитални Straightener & Безбедносни инструкции со гаранција картичка памфлет.Боја : Розова.

Детали

Свеж

Избор на клиенти