.

.

New
Lidow 2 во 1 Коса Straightener&Виткање Железни, Керамички Турмалин Рамен Железо Коса Straightener , со 3D Подвижна Плоча и LCD Температура на Екранот, Dual Напон Патување Коса Straightener 2 во

Lidow 2 во 1 Коса Straightener&Виткање Железни, Керамички Турмалин Рамен Железо Коса Straightener , со 3D Подвижна

DEN 804.24

Стока
Достапно.

⭐【 2 во 1 Керамички Влакна Straightener】PTC керамички слој плоча dissipates топлина рамномерно, за да се произведе Негативни Јони да се елиминира frizz и имајте коса да блеска од греење штета.Станот железо опремени со 3 D подвижна плоча за да се спречи заплитане, се Обезбеди траен зацврстување 1 x отпорни на топлина ракавица; 2 x коса клипови; 1 x прирачник за корисникот, за да биде дадена како подарок за вашите пријатели и семејство.MCH грејач брзо греење во 30 години и температура обновување.Разноврсна стил (зацврстување, виткање, и обликувањето) без tugging.3 D лебдат плочи може автоматски да се прилагоди на сила според коса волумен за да се намали коса триење,избегне snagging на вашата коса.Изграден за издржливост и трајни резултати, пловечки плочи се даде поголема флексибилност на друга,дозволувајќи им на помалите молекулите на водата да навлезат во косата окното за да се намали frizz и статични.MCH грејач брзо греење во 30 години и температура обновување.Разноврсна стил (зацврстување, виткање, и обликувањето) без tugging.3 D лебдат плочи може автоматски да се прилагоди на сила според коса волумен за да се намали коса триење,избегне snagging на вашата коса.Изграден за издржливост и трајни резултати, пловечки плочи се даде поголема флексибилност на друга,дозволувајќи им на помалите молекулите на водата да навлезат во косата окното за да се намали frizz и статични.

Детали

Свеж

Избор на клиенти