.

.

New
ZHGYD Десктоп Phone Држач за Мобилен Телефон Универзален Мобилен Носителот Таблет Компјутер Пластични Телефон Носителот Биро Телефон Носителот

ZHGYD Десктоп Phone Држач за Мобилен Телефон Универзален Мобилен Носителот Таблет Компјутер Пластични Телефон

DEN 2007.36

Стока
Достапно.

Поддршка е постабилна : принципот на физички лост механика прави поддршка постабилна.Мала големина, голема употреба : АБС материјал, светлина и мали, големи употреба.Види на видео без блокирање на преводи : Разумен дизајн, гледање видео без блокирање на преводи.Силиконски подлога на дното : зголемување на стабилноста со десктоп.Топ силикони подлога : зголемување на стабилноста на телефонот.Поддршка е постабилна : принципот на физички лост механика прави поддршка постабилна.Мала големина, голема употреба : АБС материјал, светлина и мали, големи употреба.Види на видео без блокирање на преводи : Разумен дизајн, гледање видео без блокирање на преводи.Силиконски подлога на дното : зголемување на стабилноста со десктоп.Топ силикони подлога : зголемување на стабилноста на телефонот.Име на производот : Десктоп телефон holder Size : 62*75*72 (mm)Материјал : ABS+не се лизга siliconecolor : White Application : мобилен телефон/tablet Use средина : desktop Reserved дупки : резервираната полнење кабел дупки ви овозможи да игра и полнење без да навлегува во way Applicable за мобилни телефони и таблети : применливи за сите мобилни телефони и таблети под 7 инчи на marketnote : Транзиција : 1cm = 10мм = 0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1 носители cm.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет содржи : 1x мобилен телефон holder Only главниот производ е продадена, нема други производи се sold Suitable за мобилни телефони : 1 паметен телефон таблета.

Детали

Свеж

Избор на клиенти