.

.

New
MKOJU Чиста Боја Мобилен Телефон Таблета Стојат, Десктоп Универзална Виткање Преносни Мобилен Телефон База

MKOJU Чиста Боја Мобилен Телефон Таблета Стојат, Десктоп Универзална Виткање Преносни Мобилен Телефон База

DEN 2014.08

Стока
Достапно.

Мулти-прилагодување на агол : Повеќе агли може да се прилагоди по волја.Виткање складирање : светлина и лесно да се носат.Мобилен телефон десктоп стои : универзална мулти-прилагодување на агол.Таблета десктоп стои : и двете хоризонтални и вертикални екрани се достапни.Тежина : 63 грама/g.Мулти-прилагодување на агол : Повеќе агли може да се прилагоди по волја.Виткање складирање : светлина и лесно да се носат.Мобилен телефон десктоп стои : универзална мулти-прилагодување на агол.Таблета десктоп стои : и двете хоризонтални и вертикални екрани се достапни.Тежина : 63 грама/g.Боја : солидна боја дизајн, white Size : 12.7x13 cm The производ е едноставна и stylish Package содржи : 1x мобилен телефон holder Only главниот производ е продадена, нема други производи се продаваат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти