.

.

New
ZHGYD Преносни Мобилен Телефон Носителот База Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблет Компјутер Држачот за Мобилен Телефон Носител (Боја : Црна)

ZHGYD Преносни Мобилен Телефон Носителот База Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблет Компјутер Држачот за Мобилен

DEN 2007.36

Стока
Достапно.

Универзална десктоп застане за мобилни телефони и таблети, виткање, како ви се допаѓа.Преносни и удобен, површината е деликатна и рака-се чувствуваат.Две начин не се лизга : На силиконски нога подлога е анти-триење, одбива да се лизга, и е поставена цврсто, со еколошки материјали.Анти-пропадна и анти-drop : опрема окно е дизајниран да се поправи прилагоди позиција, и секој агол е стабилна. 0-100°Прилагодува по желба : Користете удобно држење на телото да ја следи драмата, погоден за различни ставови, да се избегне рамото и вратот замор.Универзална десктоп застане за мобилни телефони и таблети, виткање, како ви се допаѓа.Преносни и удобен, површината е деликатна и рака-се чувствуваат.Две начин не се лизга : На силиконски нога подлога е анти-триење, одбива да се лизга, и е поставена цврсто, со еколошки материјали.Анти-пропадна и анти-drop : опрема окно е дизајниран да се поправи прилагоди позиција, и секој агол е стабилна.0-100°Прилагодува по желба : Користете удобно држење на телото да ја следи драмата, погоден за различни ставови, да се избегне рамото и вратот замор.Матирано чувствуваат : преводи не се поднесе барање за гледање филмови и драми, а висината на каналите не е помала од преводи, кои може да се види во glance Black и бели две бои : едноставни и убави, по мат текстура и мазни обработка, погоден за повеќе scenes Material : PPPackage содржи : 1x мобилен телефон holder Only главниот производ е продадена, нема други производи се sold Suitable за мобилни телефони : 1 паметен телефон таблета.

Детали

Свеж

Избор на клиенти