.

.

New
DLROJSL Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот Стојат Преносни Мобилни Носител (Боја : Црна)

DLROJSL Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот

DEN 2008.08

Стока
Достапно.

Материјал : алуминиум легура.Стабилен без тресење, сите алуминиум легура е integrally формирана, пондерираниот база не врвот над, и на допир операција не се тресат.Dual-оската, прилагодлива : заградата донесува dual-ролери дизајн за да се задоволат потребите на разни агли, навистина слободни вашите раце и да ја направат полесно да се следи драма.Не се лизга силикони : не се лизга силикони подлога е посебно поставен на предниот дел на протезата, која може ефикасно да се спречи мобилен телефон од лизгање и носење и bumping.Мали и убави : заградата дизајн е мала и убава, големината на укината дланка, нема товар да се носи.Име на производ : Метал Мрзливи Bracket Applicable тип : мобилен телефон/tablet Material : алуминиум alloy Color класификација : сребрена, црна, се зголеми gold Product големина : 105*74* 125mm Product тежина : 125g Stable без тресење, сите алуминиум легура е integrally формирана, пондерираниот база не врвот над, и на допир операција не се тресат.Dual-оската, прилагодлива : заградата донесува dual-ролери дизајн за да се задоволат потребите на разни агли, навистина слободни вашите раце и да ја направат полесно да се следи драма.Не се лизга силикони : не се лизга силикони подлога е посебно поставен на предниот дел на протезата, која може ефикасно да се спречи мобилен телефон од лизгање и носење и bumping.Мали и убави : заградата дизајн е мала и убава, големината на укината дланка, нема товар за carry Package се Вклучени : 1* Мобилен Телефон Носителот Стојат(Додаток само, Телефонот не се вклучени.)Answer : ___________________________ Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.

Детали

Свеж

Избор на клиенти