.

.

New
ZHGYD Црна Мобилен Телефон Стојат, Пластични Стојат Свитлива Биро Стојат Стојат Универзален Дизајн

ZHGYD Црна Мобилен Телефон Стојат, Пластични Стојат Свитлива Биро Стојат Стојат Универзален Дизајн

DEN 2007.36

Стока
Достапно.

Тип : мобилен телефон држачот.Материјал : ABS.Количина : 1 парче.Производ во боја : црна.Применливи опрема : повеќето мобилни телефони, GPS и други уреди.Тип : мобилен телефон држачот.Материјал : ABS.Количина : 1 парче.Производ во боја : црна.Применливи опрема : повеќето мобилни телефони, GPS и другите devices Product апликација : мобилен телефон, таблет компјутер, учење machinenote : Транзиција : 1cm = 10мм = 0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1 носители cm.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет содржи : 1x мобилен телефон holder Only главниот производ е продадена, нема други производи се sold Suitable за мобилни телефони : 1 паметен телефон таблета.

Детали

Свеж

Избор на клиенти