.

.

New
SENCO БРЕНДОВИ од Средна Круна Пневматски Заврши Главен Биро Спојувач (F08BAAN)

SENCO БРЕНДОВИ од Средна Круна Пневматски Заврши Главен Биро Спојувач (F08BAAN)

DEN 5280.00

Стока
Достапно.

Senco accuset парична казна жица заврши главен - најдобро за мебел, текстил, филц, изолација, случај на грбот, постелнина, пакување.Должина : 1/2 во., Мерач : 20 ga., крај : поцинкуван, collation : лепило, pkg Количина : 10000, пакет тип : кутија.Произведени во сад.Senco accuset парична казна жица заврши главен - најдобро за мебел, текстил, филц, изолација, случај на грбот, постелнина, пакување. - Круна : 1/2 во., должина : 1/2 во., Мерач : 20 ga., крај : поцинкуван, collation : лепило, Pkg Кочина : 10000, Пакет тип : кутија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти