.

.

New
Б&C Орел ABCS-1516 2-Инчен Должина x 1/2-Инчен Круна x 15 Мерач Поцинкуван Тротоарите Стејплс (1,080 на бокс)

Б&C Орел ABCS-1516 2-Инчен Должина x 1/2-Инчен Круна x 15 Мерач Поцинкуван Тротоарите Стејплс (1,080 на бокс)

DEN 443.04

Стока
Достапно.

За употреба во 15 мерач тротоарите staplers.За употреба на дрвени предмети тротоарите апликации.Electrogalvanized заврши помага да се спротивстави на корозија и ' рѓа, се препорачува за внатрешни работи употреба.Длето Точка.Помала количина кутија заштедува пари и го намалува отпадот.Reclosable кутија помага да се заштити производот за време на чување.Опис на производот Б Spotnail FS7550 и MS7564; и повеќето други 15-Мерач тротоарите staplers дека прифати 2-Инчен staples.

Детали

Свеж

Избор на клиенти