.

.

New
Бош 2609255822 12mm Тип 53 парична Казна Жица Стејплс (Пакет на 1000)

Бош 2609255822 12mm Тип 53 парична Казна Жица Стејплс (Пакет на 1000)

DEN 251.28

Стока
Достапно.

Тешки-Должност Staples.Лесно управувано длабоко во материјали.Обезбедува висока одредување на перформанси.И двете нозе управувано паралелно обезбедување директно поправање.Бош Високо квалитетни додатоци.Без разлика дали дома или во градината, во хоби работилница или таванот, fastenings од Bosch може да се користи за различни апликации.Бош воведе тешки-должност главен "Тип 53" Со месо тело должина од 12, 14 и 18 мм тоа може да биде лесно управувано длабоко во материјали и обезбедува висока одредување на перформанси.Ова осигурува лесна и директно да навлеземе во тврдо и chipboards – што значи дека работата станува значително полесно за вас.На помек материјал кој се користи, на подолг прицврстување треба да биде.Во пракса, пенетрација на длабочина од 4-5мм е апсолутната минимална стапка.Бош е водечки производител на додатоци за алат и претставува иновација лидер со 125 години на искуство.Бош е целта е да се развие соодветни додатоци за сите апликации, за поефикасно работење и за нови материјали.Бош нуди идеални додатоци за речиси сите апликации, корисниците и брендовите на алат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти