.

.

New
LIBOQIAO 6mm месо тело Пречник од 6mm Сечење на Работ Дијаметар 12mm Сечење Должина 1 Flute Еден Flute Downcut Спирала Крајот Мелница CNC Рутер Малку за на доградба на Акрилни, ПВЦ, МДФ,?

LIBOQIAO 6mm месо тело Пречник од 6mm Сечење на Работ Дијаметар 12mm Сечење Должина 1 Flute Еден Flute Downcut

DEN 407.76

Стока
Достапно.

Одлична комбинација на горните и долните перки, ОСТАР најсовремена;.Висока прецизност меле и полиран, висока отпорност на триење и температура отпор, добра цврстина, не е лесно да се скрши.Не burrs за Нагоре и надолу спирала обработка.Високи перформанси-да-цена сооднос, подобрување на работа ефикасност, намалување на трошоци;.Соодветни Материјали : Акрил, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotus одбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист, Алуминиум и др.Карактеристики : (1) Одлични раб-мелење технологија. (2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.Спецификација / Достапни Големини : месо тело со Дијаметар : 6mm (1) Сечење на Работ Дијаметар : 6mm (2)Сечење на Работ Должина : 12mm (3)вкупна Должина : 50mm Пакет : 2 парчиња.

Детали

Свеж

Избор на клиенти