.

.

New
Ruhi U3130 3 Флејта CNC Рутер Малку Нагоре Намали Солидна Карбид Спирала Малку со 1/4 X 3/4 X 1/4 X 2-1/2 месо тело 1/4

Ruhi U3130 3 Флејта CNC Рутер Малку Нагоре Намали Солидна Карбид Спирала Малку со 1/4 X 3/4 X 1/4 X 2-1/2 месо

DEN 379.20

Стока
Достапно.

CNC Солидна Карбид Рутер Малку.Сечење Дијаметар : 1/4" Сечење Должина : 3/4".Месо Тело Со Дијаметар : 1/4" Вкупна Должина : 2-1/2".Индустриски Квалитет Рутер Битови.Задоволство Гарантирано Задоволство Гарантира & Доживотна Гаранција нашата продавница : www./shops/ruhitools можете да пребарувате производи во нашите продавници, можете да добиете што сакате за машини алатки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти