.

.

New
[2 Pack ] USB Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Нови пчела 3.5 mm/Компјутер Слушалки со во-Линија Повик Контроли Канцеларија Headset Call Центар Слушалки за Skype, Зум, Тел

[2 Pack ] USB Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Нови пчела 3.5 mm/Компјутер Слушалки со во-Линија Повик

DEN 1103.76

Стока
Достапно.

【Намалување на шумот Звучна Картичка & Кристално Јасен Звук】Нови пчела 2 PACK H360 канцеларија конференциски повик слушалки изграден во висок квалитет на намалување на шумот звучна картичка, која ќе го намали метежот на компјутери' музика или други аудио сигнали да ви донесе HD кристално јасен звук. 【Во линија Контроли & Rotatable Дизајн】Едноставна-линија контроли на слушалките кабелот нека ви ја прилагодите јачината на звук или исклучување повици без прекин.Прилагодливи headband карактеристики вртливата-монтирани, leatherette уво перници за време на удобност.Лесно да се чисти, премногу. 【Удобно Носење】Нови пчела супер удобно H360 онлајн учење слушалки со поместена headband и уво чаши.Прилагодливи headband карактеристики вртливата-монтирани, leatherette уво перници за време на удобност.Лесно да се чисти, премногу.Нежно Потсетување : ве Молиме да ги тргнеме на слушалки на секои 2-3 часа за да го добиете вашите уши да се релаксираат, со цел да се добие подобар слух уживање, и да се задржи главата удобно. 【Компатибилен】Нови пчела 3,5 мм видиме слушалка што е компатибилна со Windows 2000/7/8/10/XP/Vista, Mac OS X, i OS, Android, Таблет КОМПЈУТЕР.Тоа е голема идеален за Skype Разговор, Бизнис, Центар за повици, Објава, You Tube Видеа за Снимање, што Правите кога Стан, Онлајн курсеви, Возач на Камион, Телефон Продажба, Теле-конференции, Видео-Конференција, Webinar Презентации, Настава, Xbox live, Игра разговор, PS4 и повеќе. 【Гаранција】 3 годишна ГАРАНЦИЈА обезбедена. 24 часа услуги на клиентите и професионални технологија тим се стои страна.Забелешка : за Исклучување функција работи само USB режим на конекција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти