.

.

New
Vbestlife Call Центар Жичен Телефон со Слушалки, HT910 Call Центар Corded Телефон со отстранување на Бучава Слушалки и Omnidirectional Слушалки Сет за Office Home

Vbestlife Call Центар Жичен Телефон со Слушалки, HT910 Call Центар Corded Телефон со отстранување на Бучава

DEN 1036.56

Стока
Достапно.

Добар Квалитет на Звукот : call центар телефон е опремен со omnidirectional микрофон за да се подобри чистина на глас и да се постигне извонредно висок квалитет на звук.Удобно да се Носат : микрофонот рака на слушалки може слободно да ротираат 330 степени, и многу мека уво влошки се погодни за 7×24 часа на висока фреквенција се користи.Идеален Избор : Тоа може да биде поврзан на некоја постоечка стандардна телефонска џек без батерија, трајни структура и крути дизајн продолжување на работниот век.Удобен за Работа : може да се зборува, да се одговори и за подобрување на ефикасноста на работата, без да го држите вашиот мобилен телефон.Квалитет на Дизајнот : на тонот На ѕвонење и јачина на слушалка може да се прилагоди, па јасно може да се чуе другата страна гласот, дури и во бучна средина.Како да го Користите : Plug and play Спецификација : Предмет Тип : Call Центар Жичен Телефон со Слушалки Материјал : ABS Компатибилен : За Канцеларија, Homez Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Телефонски Слушалки 2 x приклучен Кабел 1 x Заградата 1 x Прирачник Забелешка : на јачината на звукот на слушалката и гласноста во слушалката не поддржува прилагодување.

Детали

Item Type:
Call Center Wired Telephone with Headset
Material:
ABS
Compatible:
For Office, Homez
Package List:
1 x Telephone :
1 x Telephone Headset :
2 x Connection Cable :
1 x Bracket :
1 x Manual :
Note:
The volume of speaker phone and earpiece volume does not support adjustment. :
Свеж

Избор на клиенти