.

.

New
Fmystery Телефонски Слушалки, Безжични Телефонски Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Полнење Основа за Искл

Fmystery Телефонски Слушалки, Безжични Телефонски Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки

DEN 307.20

Стока
Достапно.

【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН】 - Напредно бучава-поништува технологија изолатите вашиот глас од бучава околу вас, па можете да останете фокусирани на она што го сакате. 270° флексибилни микрофон може да биде поставен за подобро глас го фати и за намалување на бучавата во позадина.Обезбеди кристално јасно разговори дури и во најпрометните работата на животната средина.Совршен за кога сте на работа или учење од дома или преземање на повици, во автомобил и на отворено. 【ЛЕСЕН КОНТРОЛИ & ИСКЛУЧУВАЊЕ на ФУНКЦИЈАТА】безжична bluetooth слушалки обезбедува интуитивен и едноставен интерфејс за да ја прилагодите јачината на плеј/пауза музика, и одговор/крај повици.Еден клуч да се вклучи и внесете спарување на владата, се будам Siri, итн.Само притиснете на "+" и "-" копчиња истовремено за да го исклучите микрофонот, можете лесно може да го блокира звук во вашата страна за време на конверзација кога е потребно. 【МУЛТИ-ТОЧКА CONNETCTION & БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА】 - Широко компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, како мобилен телефон, компјутер и лаптоп, итн.Истовремено се поврзете било кои два Bluetooth уреди преку Bluetooth 5.0 и беспрекорно се префрлате помеѓу два по волја.На 33 стапки безжичен спектар дава слобода да се шета кога сте поврзани.Транзиција помеѓу телефонски разговори, видео конференции или музика во текот на денот—сите со иста слушалки.Со до 15 часа време на разговор, безжични слушалки ви овозможува да се направи сигурна безжична повици во текот на денот, на 2 - час единечна наплата.Дизајниран со елегантни магнетни полнење на база на, можете лесно може да го испуштите во за полнење и складирање, исто така, можете да ја полните слушалки со помош на usb кабелот директно. 【СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ】 кој со избалансиран over-the-слушалки дизајн и мека протеини меморија-пена баласт, слушалки ви обезбеди удобно носење искуство за интензивна сите-ден употреба.може да се прилагоди на соодветна ширина според вашиот шеф е големина.Параметри : Пренос опсег : 10 MFunction : повик на функција, поддршка music Bluetooth протокол : 5.0 Канал : stereo Usage : една страна headwear Single или двојно уво : еднострано handsfree Internal вклучување:1 PC headset1 PC base1 PC полнење линија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти