.

.

New
Vbestlife Call Центар Жичен Телефон со Слушалки, HT800 Call Центар Corded Телефон со отстранување на Бучава Слушалки и Omnidirectional Слушалки Сет за Office Home

Vbestlife Call Центар Жичен Телефон со Слушалки, HT800 Call Центар Corded Телефон со отстранување на Бучава

DEN 804.00

Стока
Достапно.

Добар Квалитет на Звукот : call центар телефон е опремен со omnidirectional микрофон за да се подобри чистина на глас и да се постигне извонредно висок квалитет на звук.Лесен за Користење : За инсталација на телефонска е многу едноставно, тоа може да биде поврзана на постојните стандардна телефонска џек и не бара батерии.Лесен за Користење : може да се зборува, слуша, и да се подобри ефикасноста на работата, без да го држите вашиот мобилен телефон.Прилагодливи тон на Ѕвонење : на тонот На ѕвонење и јачина на слушалка може да се прилагоди, па јасно може да се чуе другата страна гласот, дури и во бучна средина. (Забелешка : на јачината на звукот на звучникот на телефонот и слушалката не за поддршка на вредноста).Квалитет на Дизајнот : микрофонот рака на слушалки може слободно да ротираат 330 степени, и на уво влошки се меки и удобни, погоден за 7x24 часа на висока фреквенција се користи.Како да го Користите : Plug and play Спецификација : Предмет Тип : Call Центар Жични Телефонски Слушалки Материјал : ABS Примена : За Канцеларија, Семејство, итн.Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Телефонски Слушалки 2 x Конекција Линија 1 x Заградата 1 x Прирачник.

Детали

Item Type:
Call Center Wired Telephone Headset
Material:
ABS
Application:
For Office, Family, etc.
Package List:
1 x Telephone :
1 x Telephone Headset :
2 x Connection Line :
1 x Bracket :
1 x Manual :
Свеж

Избор на клиенти