.

.

New
ЕВА Складирање Торба Патување за Носење за Oculus Потрагата Виртуелната Реалност Гејмерски Слушалки Додатоци

ЕВА Складирање Торба Патување за Носење за Oculus Потрагата Виртуелната Реалност Гејмерски Слушалки Додатоци

DEN 794.40

Стока
Достапно.

Направени од високо-квалитет ЕВА материјал, издржлив, фирма и носат-отпорни, за нас да се користи.Сметководствената случај ги штити против оштетување на густа искашлување и пена, помагање за заштита на вредните предмети од оштетување.Преносни и лесни, мода и голема заштита, заштита на вашиот уред од штрајк и scrape.Најдобрите подароци за семејството или пријателите.Било какви проблеми само се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Опис : Лесен пристап до вашиот уред со Патент отворање и затворање.Опремени со рака и рамо, рака, тоа е лесен и удобен за нас да се земе и да се носи во секое време и насекаде.Специјално дизајнирани за Oculus Потрагата VR игри слушалки.Складирање Торба само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Складирање Торба Материјал : ЕВА Големина : 37x24x13cm/14.5x9.4x5.1in Боја : Сива, Црна Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Торба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти