.

.

New
Точка Монистра Беж грашок Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално Јасни Заштитни Мека TPU Слушалки Случаи за Девојки и Момчиња Жени Мажи

Точка Монистра Беж грашок Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално Јасни Заштитни Мека TPU Слушалки

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Целосна Заштита : Направен Од Премиум Tpu, Мека И Lightewight, Дизајниран Со Исклучителна Шема, Силна Но Сепак Мека.Кристално Јасна Дизајн : Кристално јасна изглед и лесен дизајн задржи првобитната убавина на Airpods 3 случај и да се обезбеди индикаторот за полнење да се видливи додека се полни.Совршен кроена:Овој заштитен случај совршено се вклопува со Airpods 3 Bluetooth слушалки, нема да влијае на безжично полнење, и е погодно за wired полнење од дното, без отстранување на заштитни случај.Ние се опремивме Airpods 3 слушалка ракави со метал carabiner клипови, кои се погодни да се носат и да ја поправите слушалка ракав на чанта или ранец.Слушалка Заштитни Случај:Полно тело заштита за вашиот airpods против било нула, се судрат, прст знаци, есен и валкани.Совршен Подароци : Домот airpods случај ќе ги носи убаво расположение секој ден.Совршен Подарок За Љубителите, Девојка, Дечко, Сопруг И Сопруга, Пријатели, Татко И Мајка, Партнер И Себе Си.Совршен За Kinki, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Божиќ, Јубилеи Итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти