.

.

New
MKOJU 120mm Компјутер Вентилаторот за Ладење RGB PC Радијатор Случај Прилагодливи Вентилатор LED Heatsink Шарени Кулер Фанови за Компјутер КОМПЈУТЕР (Боја : Б)

MKOJU 120mm Компјутер Вентилаторот за Ладење RGB PC Радијатор Случај Прилагодливи Вентилатор LED Heatsink Шарени

DEN 3175.20

Стока
Достапно.

Исклучете RGB LED Светло за Ладење Вентилатор, Топлина Дисипација Heatsink за Компјутер PC Случај.На shockproof гума браници на четирите агли се задржи на фан супер тивко.Тоа овозможува неверојатен ефект на ладење, да се зголеми услугата живот и стабилност на системот и компоненти.Тоа е ладење вентилатор за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ.Со RGB светлина, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски.Исклучете RGB LED Светло за Ладење Вентилатор, Топлина Дисипација Heatsink за Компјутер PC Case Specifications : На shockproof гума браници на четирите агли се задржи на фан супер тивко.Тоа овозможува неверојатен ефект на ладење, да се зголеми услугата живот и стабилност на системот и компоненти.Тоа е ладење вентилатор за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ.Со RGB светлина, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски.Точка Име : Компјутерски Ладење Fan Material : ABSNumber на Редови : 4 rows Low Бучава : 21.1 d BAir Волумен : 50.28 CFMPower Набавка : DC 12 VStatic Притисок : 2,5 mm/H20 Connectors : 3 Pin и 4 Pin Connectors Fan Брзина : 1500±10% RPMLife Век : 40,000 Hours Features : Топлина Дисипација, Компјутерски Додатоци, ПРЕДВОДЕНА Light Size : 120mm x 120mm x 25мм/4.72" x 4.72" x 0.98" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Компјутер Вентилаторот за Ладење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти