.

.

New
XJJZS Компјутер Случај PC Вентилаторот за Ладење Кулер RGB се Прилагоди LED 12V 6Pin 120mm Тивка Компјутер Кулер за Ладење RGB Случај Вентилатор (Боја : Црна)

XJJZS Компјутер Случај PC Вентилаторот за Ладење Кулер RGB се Прилагоди LED 12V 6Pin 120mm Тивка Компјутер Кулер

DEN 3168.00

Стока
Достапно.

Седум фан ножеви, ефикасна топлина дисипација.На RGB светло дизајн го прави за ладење вентилатор изгледа многу кул.Далечински контролер може да ја прилагодите брзината и светлината.Долг живот хидраулични лежишта, тивко работи, издржливи во употреба.Четирите агли се опремени со пригушувањето влошки за да се намали разговори помеѓу вентилаторот и шасија и ефикасно да се намали бучавата.Седум фан ножеви, ефикасна топлина дисипација.На RGB светло дизајн го прави за ладење вентилатор изгледа многу кул.Далечински контролер може да ја прилагодите брзината и светлината.Долг живот хидраулични лежишта, тивко работи, издржливи во употреба.Четирите агли се опремени со пригушувањето влошки за да се намали разговори помеѓу вентилаторот и шасија и ефикасно да се намали бучавата.Точка Име : Компјутерски Случај Ладење Fan Material : ABS Воздушниот Волумен : 8-40.1 CFMSpeed : 1200±200 RPM Оценет Напон : DC 12 V Номинална Струја : 0.42 А Имајќи Тип : Хидраулични Имајќи Фан Интерфејс : 6-Pin Далечински Контролер Батерија : 1 x Копчето Батеријата (Вклучени)Карактеристики : RGB Светлина, Голем Волумен Воздух, Тивко, Топлина Дисипација Ладење Вентилатор Димензии : 12cm x 12cm x 2.5 cm/4.72" x 4.72" x 0.98" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење 1 x Далечински Контролер ве Молиме овозможи 1 - 2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти