.

.

New
MKOJU 80mm LED Компјутер PC Фан 8025 Молчи Вентилаторот за Ладење 12V LED Прозрачна Chass Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење Мо Лесно се Инсталира (Боја : Мулти-Обоени)

MKOJU 80mm LED Компјутер PC Фан 8025 Молчи Вентилаторот за Ладење 12V LED Прозрачна Chass Компјутер Случај Вентилаторот

DEN 3175.20

Стока
Достапно.

Може во било кој стандарден 80mm фан задржете.Вентилаторот за ладење за десктоп компјутер случај и CPU Ладилник.Им помогне на притисни на топол воздух надвор од вашиот компјутер.Случај Фан е идеално решение за вас да се излади вашиот компјутер.Одлични перформанси и додадете уникатен стил на вашиот компјутер случаи.Може во било кој стандарден 80mm фан hold Cooling вентилатор за десктоп компјутер случај и ПРОЦЕСОРОТ Cooler Help им помогнам на топол воздух надвор од вашиот computer Case Фан е идеално решение за вас да се излади вашиот компјутер.Одлични перформанси и додадете уникатен стил на вашиот компјутер случаи.Лесно да инсталирате и да работат.Производ Карактеристики : Марка : no Lines : 2 Lines Type : Fan Heatsink Материјал : Бакар & Aluminum Compatible ПРОЦЕСОРОТ : Компјутерски Случај Cooling Noise : medium Product Димензија : 80 * 80 * 25mm Package : yes Bearing : Ракав Bearing Specifications : Номинална напон : 12 VRated струја : 0.27 AProduct Боја : clear Light Боја : сина/colorful Package се вклучени : 1 x Компјутерски Вентилатор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти