.

.

New
YJXSZ Компјутер Случај Фан RGB CPU Ладилник Посветла Светлосни Ефекти LED ПРОЦЕСОРОТ Компјутер Случај Фан Молчи Плоча Приклучок 3PIN Или 4PIN ARGB Светлина Ефект

YJXSZ Компјутер Случај Фан RGB CPU Ладилник Посветла Светлосни Ефекти LED ПРОЦЕСОРОТ Компјутер Случај Фан Молчи

DEN 957.60

Стока
Достапно.

Ветрот може да капацитет до 77.17 CFM на голем воздух на јачината на звукот и 3.12 mm/H2 O брзината на притисок.Со PWM дизајн, тивко топлина дисипација е ефикасно балансирани.Патентираната модуларен кабел две-во-едно конектор прави фан кабел за управување со толку лесно како господар!.Тоа може да биде поврзана на 3-pin/5 V pin на матичната плоча за директен синхронизација, и сигнал е ARGB осветлување ефект!Поддршка на синхронизација на четирите главни матични плочи.Рамката користи транспарентни материјали и вклучува една лента дизајн за да се овозможи светлина да навлезат, создавање на елегантна убавина и стил.На ARGB контролер ПЛУС го прави полесно за модулот за да се поврзете голема количина на воздух на јачината на звукот и ARGB светлина ленти во серија.И да додадете на шасија Ресетирање на копчето за да се поврзете на контролорот, лесно можете да префрлате на светлосни ефекти без отворање на шасија!.Име на производ : компјутерски случај фан, CPU вентилатор материјал : пластични Димензии : должина, ширина и дебелина 120mm/4.72 во*120mm/4.72 во*27mm/1.06 во боја : Бела Осветлување ефект : ARGB светлина ефект Предности : висок волумен воздух, брзината на притисок, паметни топлина дисипација.Модул жици се поврзани во серија, со брилијантна ARGB светлосни ефекти.Употребата на транспарентен материјал, кристално јасно фан.Плоча приклучок 4 PIN (PWM, 12 V), 3 PIN (ARGB, 5 V).Пакување листа : фан x3, контролер x1, завртка x12 Забелешка : При изборот на еден фан, првата мерка дупка далечина со владетел (дупка растојание е растојанието помеѓу двете завртки дупки), како и мерење на дупка растојание е врз основа на центар точка на двете завртки дупки.Топло потсетување : може да Постојат мали грешки во производ големина, вистински производ ќе преовладува, ве молиме да се разбере!Вашето задоволство е наша најголема поддршка.Ако имате било какви приговори на нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе се потрудиме да ви посакам среќен живот!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти