.

.

New
Cordless Скокни Јаже, со Голема Брзина, Скок Јаже за Фитнес Метежот-Бесплатно со Авто-Заклучување, Прилагодлива Должина Ropeless Јаже Скокнеш за Вежбање за Мажи Жени Деца, о

Cordless Скокни Јаже, со Голема Брзина, Скок Јаже за Фитнес Метежот-Бесплатно со Авто-Заклучување, Прилагодлива

DEN 143.76

Стока
Достапно.

Цврст силикон cordless топката се симулира вистинска смисла на скокнеш, исто така, можат да уживаат во јаже скокнеш внатрешна или надворешна без ограничен.Скокни јаже со анти-лизга се справи со дизајн, лесна контрола со кожа-како се чувствуваат, не се лизга текстура дизајн без да се грижиш за потење.На високо-брзински челик имајќи ги штити јаже скокнеш од се заклани, и постабилна ротација гарантира дека јаже скокнеш искуство е слободна од tangles.Лесно да се скрати.Прилагодлива должина го прави скок јаже погодна за возрасни и деца од сите возрасти и височини.Погодна за сите возрасти, без разлика дали тоа е постари лица, деца или млади луѓе, тоа може да се користи совршено.Тоа не е премногу кратки или премногу долги за никого, и не постои ограничување на висината.Јаже скокнеш е ефективен аеробик вежби.Тоа може да се согоруваат калории многу добро и е ефикасна вежба на телесната тежина и намалување на мастите.Јаже скокнеш може да го подобри физичката кондиција и да се промовира циркулацијата на крвта.Јаже скокнеш е придонесуваат за јакнење на телото респираторниот систем и циркулаторниот систем, зголемување на капацитет на белите дробови, како и подобрување на снабдувањето со крв на функцијата на срцето.Јаже скокнеш е еден вид на системски вежбање, кои може да имаат одредена координирани движењето ефект и вежби целта на горните екстремитети, долните екстремитети, половината и колковите.Нема Простор Ограничен.Не грижете се за користење на сајтот ограничувања, може да се направи со полно работно тело вежба во затворени простории или на отворено, без да се води до многу простор и влијаат на другите.Меки Силиконски Топката.Мекото топката не повредени лица и враќа чувство на јаже скокање.Без Врева.Нема бучава притискање на земјата, и тоа нема да влијае на другите луѓе, дури и кога скокање јаже вежби во затворен простор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти