.

.

New
actionXElite Јаже Скокнеш – Прилагодлив Скокање Јаже за Брзина Скокнеш | Скокаат Јаже за Фитнес & Масти Загуба Вежби | Брзина Јаже совршен за Бокс, ММА и Crossfit | Остварување

actionXElite Јаже Скокнеш – Прилагодлив Скокање Јаже за Брзина Скокнеш | Скокаат Јаже за Фитнес & Масти Загуба

DEN 383.76

Стока
Достапно.

Оваа Скокање Јаже е одлична за бокс, за боречки вештини и крос фит за обука.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО - action X користи најсилните, највисок квалитет на материјали.Флексибилни челична жица со заштитна обвивка не го виткајте или метежот и ќе се издржи, дури и на повеќето интензивно вежбање!.Екстра челик кабел е вклучен во вашиот Јаже Скокнеш купување!Не се Лизга Алуминиум Зафат Нашите рачки се составени од индустриска сила алуминиум и функција нашето истражуван Зафат Жлебови за совршен зафат.Оваа Брзина Јаже е најбрз и менаџирање опција за спортисти и почетници.Дизајниран во Издржливост action XElite Скокање Јаже е направен со највисок квалитет на материјали, па crossrope ќе трае цел живот.Со нашите прилагодување механизам оваа 2.8 MM Еден кабел заштитник.КОЈ action XElite е за - За секој кој сака да ги подобри фитнес и климатизација.Анти-метежот Челик Жица Нашите флексибилни челик жица доаѓа со заштитна облога за поголема трајност.КАКО action XElite работи - Нашата единствена топката имајќи систем значи action XElite врти во неверојатен го оценувате - совршени за double unders.ЗОШТО ви треба action XElite Скокаат Јаже - Скокнеш е неверојатна вежба за кардиоваскуларни здравје и масти загуба.ОНА што action XElite не - Нашите силни, лесни, трајни и флексибилен дизајн обезбедува непобедлива тренингот.Тоа не го виткајте или метежот и ќе се издржи, дури и на повеќето интензивно вежбање.За разлика од другите брендови, ние сме извори премиум делови и ние не компромис.Совршен Скокни Јаже, што ќе им овозможи да се постигне вашиот скокнеш цели.8 MM Рачка материјал - Алуминиум Бразди на двете рачки за силна и мазна зафат Еден екстра челик кабелот вклучен должината на кабелот, исто така, ќе биде 3 Метри и дијаметар ќе биде 2.На Crossrope е совршен за губење на тежината програми за мажи, жени, момчиња & девојки.8 mm анти-метежот јаже може да се користи од страна на секој, дури и многу висок или низок спортисти.action X скокаат јаже доаѓа со следните спецификации : се Справи со должина = 15 cm Справи со дијаметар = 2,2 см од средниот механизам за заклучување - вграден Ален копчето од не ' рѓосувачки челик жица кабел должина на кабел = 3 Метри Во дијаметар на кабелот = 2.Тоа е совршен за HIIT, интервал и кола. 360 Спин Топката Имајќи го Освојат некои сериозни брзина со нашиот супер брзо и непречено топката имајќи систем.На Јаже Скокнеш е идеален за крос фит бокс и ММА.Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти