.

.

New
Имаат Отворено Тешки Битка Јаже, со Полно Тело, Вежби Опрема за Домашна Теретана, Crossfit Обука и Отворено Тренингот, 30, 40, 50 Метри Должина

Имаат Отворено Тешки Битка Јаже, со Полно Тело, Вежби Опрема за Домашна Теретана, Crossfit Обука и Отворено

DEN 331.20

Стока
Достапно.

✅ НАЈЛОН РАКАВ ОПФАТЕНИ : Нашата битка јажиња се сите најлон ракав покриваат за да се заштитат јажето од триење, што ги прави многу издржлив и способни да го издржат тешките употреба; Доаѓа со потребниот хардвер за надворешна инсталација. ✅ ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ се СПРАВУВА : 9 инчен топлина се смалуваат костец се наменети за подобрување на контрола и заштита на вашите раце. ✅ 3 ВЛАКНО ИЗВРТЕНИ ДИЗАЈН : Овие битка јажиња се достапни во 30 метри, 40 метри, и 50 метри со 1,5 инчен дебелина; пократките климатизација јаже е одлично за оние кои се нови во јаже за обука, додека други две се одлични за средно и напредно ниво корисници. ✅ 100% DACRON : потрајни и потешки од мешавина на Poly Pro и Poly Dac материјали. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние во Умен Креации се направи само најдобрите домашна стока од највисок квалитет; од таа причина, задоволството на клиентите е многу важно за нас и ние се стремиме да им понуди на најширокиот спектар на квалитетни производи поддржани од страна на нашите 100% пари назад гаранција за квалитет, па може да се купи со доверба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти